Gdzie na pizzę na Ratajach?

Gdzie na pizzę na Ratajach?

Czy wiecie, gdzie jest najlepsze jedzenie w Poznaniu? Czy umielibyście trafnie ocenić miejsce, gdzie nie tylko smakowicie się najecie, ale również nie zapłacicie wielkich pieniędzy za rachunek? Oczywiście, dla niektórych rachunek nie stanowi problemu i może stanowić nawet połowę pensji, byleby tylko się dobrze najeść oraz napić. Jednak nie każdy tak może sobie szastać pieniędzmi i wybiera mniejsze knajpki, gdzie serwowane są tanie, ale za to bardzo smakowite potrawy.

Chyba każdy Poznaniak mógłby wskazać takie miejsce, gdzie serwowane są takie dania naprawdę dobre i rzeczowe. W końcu każdy ma zupełnie inny gust. Dla jednych dobre jest chińskie jedzenie podawane w centrum miasta. A ktoś doceni włoskie jedzenie, które podawane jest w jednej z bocznych dzielnic tego uroczego miasta. Dla przykładu ktoś powie, że dobra jest pizza na Ratajach od restauracji Kuchnia Italia – https://www.kuchnia-italia.pl/informacje/pizzeria-poznan-rataje. Oczywiście, najlepsza pizza byłaby prosto z Włoch. Jednak, jeżeli ten piękny i uroczy kraj jest tak daleko, trzeba jakoś inaczej zaspokoić swoją żądze na to włoskie i bardzo smakowite jedzenie. Dzielnica Rataje jest bardzo duża. Kto nie był, ten musi wyobrazić sobie kilkanaście osiedli, gdzie w przeważającej ilości są osiedla mieszkaniowe z wieloma ludźmi. Do tego dochodzą jeszcze domki jednorodzinne, które zostały gdzieniegdzie wybudowane.

I na tych osiedlach można znaleźć kilka włoskich knajpek, gdzie możecie na miejscu zamówić prawdziwie włoską pizzę na cienkim lub na grubym cieście. Są też również takie miejsca, które oferują dowóz takiej pizzy do domu. Wystarczy tylko złożyć odpowiednie zamówienie przez telefon, a potem cierpliwie oczekiwać na kuriera. Pizza z tej dzielnicy serwowana jest z najróżniejszymi dodatkami. Możecie wybrać klasyczną margheritę lub też coś bardziej ostrego, z chilli, czy też z inną ostrą papryką. Znajdzie się też coś dla miłośników kebabu oraz innych mięs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *