Najciekawsze blogi dla ojców

Najciekawsze blogi dla ojców

Świat zauważył, że w sieci istnieje zapotrzebowanie na produkt, jakim jest blog dla ojców. Żyjemy w czasach, gdy tata pchający wózek, gotujący zupkę, czy zmieniający pampersa nie jest zjawiskiem osobliwym. Mężczyźni opiekują się swymi pociechami z niebywałym zaangażowaniem, pasją i entuzjazmem. Osiągnięciami i spostrzeżeniami dotyczącymi trudnej i wyboistej ścieżki zwanej wychowywaniem dziecka chętnie dzielą się z innymi rodzicami na swoich blogach.

I tak oto właśnie mamy do czynienia z modą na bycie tatą – blogerem. Oto kilka najciekawszych miejsc, gdzie warto zajrzeć, by poszukać porad, informacji, a może inspiracji.

O czym mówią blogi dla ojców?

Dla wielu z nas kopalnią wiedzy stanie się z pewnością blog taty intelektualisty, nie bojącego się krytyki i podejmującego polemikę. Takiego, który nie unika tematów kontrowersyjnych ani trudnych, piszącego po męsku, rzeczowo i z sensem, udzielającego wielu pożytecznych rad i wskazówek.

Inni z pewnością chętnie zajrzą na blog ojca wychowującego synka chorego na autyzm. Twórca bloga zaskakuje dojrzałością i wrażliwością, czytelnicy cenią go za autentyczność i umiejętność poruszania najczulszych stron w duszy.

Trudno o bardziej pożyteczny blog niż ten o racjonalnym i oszczędnym zarządzaniu domowym budżetem. Prowadzony przez tatę – specjalistę od finansów przedsiębiorstw, jest receptą na to jak wydawać, by posiadać oszczędności i co ważne pokazuje, że może być to całkiem ciekawe i fascynujące.

Wszyscy zapracowani tatusiowie z pewnością chętnie zajrzą na blog prowadzony przez ojca pracującego. Jego twórczość to dowód na to, że w dzisiejszych czasach można spełniać się zawodowo, będąc równocześnie aktywnym rodzinnie. Autor godzi obowiązki zawodowe uczestnicząc w wychowywaniu pociech. Prezentuje wiele cennych rad i wskazówek przydatnych zapracowanym rodzicom.

To tylko kilka z wielu ciekawych blogów ojcowskich, które możemy odnaleźć w sieci. Warto zajrzeć do nich, by sprawdzić, czy rzeczywiście są tak fenomenalne i czemu zawdzięczają swą popularność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *