Jak rozpoznać, że facet Cię kocha?

Jak rozpoznać, że facet Cię kocha?

Męski mózg zdecydowanie różni się od kobiecego, również jeśli chodzi o wyznawanie miłości. Kobietom trudno jest pogodzić się z brakiem męskich zapewnień o miłości – ale czy to oznacza, że tej miłości nie ma? Jak rozpoznać że facet Cię kocha?

Jak kocha facet

Mężczyźni nie przepadają za serduszkami, misiami i okazywaniem miłości w tendencyjny sposób. Uważają to za niemęskie – i po prostu tandetne. Nie należy z tym walczyć, a po prostu to zaakceptować. Kochający facet okazuje uczucia w inny sposób. Przede wszystkim dba o swoją kobietę, nie pozwala jej skrzywdzić ani źle o niej mówić. Nie chwali się tym swojej kobiecie – przez co może ona nawet nie wiedzieć, że jej facet właśnie wyznał jej miłość odmawiając kumplowi wyjścia na piwo, ponieważ obiecał jej wspólne zakupy.

Skąd wiadomo czy facet kocha

Mężczyźni nie mają silnej potrzeby mówienia o uczuciach, czy przytulania się przy każdej możliwej okazji. Trudno więc rozpoznać ich uczucia względem kobiety, bo robią to w zupełnie inny sposób, niż to ma miejsce w komediach romantycznych. Facet kocha, jeśli nie ma problemu z tym, by większość półki w łazience zajmowały Twoje kosmetyki, a wręcz dla Twojej wygody powiesi kolejną półkę. Kocha, kiedy z szacunkiem wyraża się o Tobie w męskim towarzystwie mówiąc „moja kobieta” zamiast „moja laska”. Kocha, jeśli widząc, że masz „te dni” bez słowa robi zakupy i bierze się za przyrządzanie dla Ciebie obiadu.

Jest bardzo wiele sygnałów świadczących o tym, że mężczyzna Cie kocha. Absolutnie nie trać w to wiary tylko dlatego, że zapomniał o rocznicy Waszego pierwszego pocałunku lub odwrócił się do Ciebie plecami po udanym seksie i zasnął. Paradoksalnie to są właśnie gesty świadczące o jego miłości – ufa Ci i wie, że nie musi się kreować na amanta filmowego. To, że po długim czasie przestał Ci tak często wyznawać miłość i rozpieszczać czekoladkami i kwiatami z jego strony jest oznaką dojrzałej, świadomej miłości, a nie jej braku. Doceń to – on po prostu poczuł się przy Tobie tak bezpiecznie, że nie czuje już potrzeby wyznawania miłości na głos, by Cię zatrzymać przy sobie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *